ikona
 • icons
 • icons
 • icons
 • spacer
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
wentylacja

> Wentylacja

Zobacz naszą ofertę szkoleniową, odnawialne źródłą energii

Instalator systemów wentylacji

 

Dla kogo

Szkolenia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii zostały pomyślane dla projektantów i producentów wykorzystujących OZE, przedsiębiorców zajmujących się projektowaniem obiektów w zakresie architektonicznym, budowlanym czy instalacyjnym zorientowanych na efektywność energetyczną budynków i ochronę klimatu.

Najbliższe szkolenie:
ZADZWOŃ

661-480-068
(32) 78 34 355

Cena: 660 zł netto

Płatności należy dokonać na podstawie wystawionej, po przesłaniu zgłoszenia uczestnictwa, faktury PROFORMA, na co najmniej 6 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia

Zapytaj o dofinansowanie.

 

Program

Podczas szkolenia uczestnicy poznają teoretyczne podstawy i praktyczne aspekty nowatorskich rozwiązań w dziedzinie systemów wentylacji. Zdobywają wiedzę na temat systemów wentylacji, rekuperacji ciepła, magazynowania energii, montażu instalacji, serwisowania czy doboru odpowiednich urządzeń. Szkolenie kończy się egzaminem.

 

Program

 

Wentylacja

Wentylacja-1

Dołącz do tych, którzy znają potrzeby współczesnego świata i już dziś
tworzą standardy, które podniosą jakość życia w przyszłości

Korzyści dla uczestnika

Korzyści płynące z udziału w szkoleniu:

 • Zdobycie nowych kwalifikacji.
 • Możliwość poszerzenia oferty o nowe, innowacyjne usługi na eurpejskim poziomie.
 • Możliwość ustawicznego rozwoju w dziedzinie technologii energooszczędnych.
 • Możliwość poznania najnowszych technologii w otoczeniu innowacyjnych technik badawczych.

Inne szkolenia

Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę w swojej firmie i zdobyć nowe kwalifikacje, zobacz inne szkolenia Odnawialnych Źródeł Energii:

 

Systemy wentylacji  Systemy wentylacji-1  Systemy wentylacji-2

 

Kontakt  
 
Szkolenie odbywa się w Centrum Szkoleniowym Nowoczesnych Technik
Grzewczych w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum
w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103 (ok. 5 km od centrum Katowic).

mapka

Centrum szkoleniowe

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń : 32 78 34 355

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .