ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
pompy ciepła

> Pompy-ciepla

 

 

Zobacz naszą ofertę szkoleniową Odnawialne Źródła Energii
Instalator pomp ciepła

(certyfikat EUCERT*)

 

Dla kogo

Szkolenia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii zostały pomyślane dla projektantów, producentów i instalatorów wykorzystujących OZE, przedsiębiorców zajmujących się projektowaniem obiektów w zakresie instalacyjnym i zorientowanych na wydajność energetyczną budynków i ochronę klimatu. Szkolenie skierowane jest głównie do przyszłych instalatorów instalacji solarnych, audytorów energetycznych i doradców energetycznych. 

Najbliższe szkolenie „Instalator pomp ciepła EUCERT”:

 MARZEC / KWIECIEŃ

14 - 15 marca I cześć
03 - 05 kwietnia II część

MAJ / CZERWIEC

09 - 10 maja I cześć
05 - 07 czerwca II część

Cena: 1900 zł netto

Masz pytania - Zadzwoń

 + 48 661 480 068 - Kamila Szlęk
lub napisz

 k.szlek@euro-centrum.com.pl

 

Płatności należy dokonać na podstawie wystawionej, po przesłaniu zgłoszenia uczestnictwa, faktury PROFORMA, na co najmniej 6 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.

Dofinansowanie jest udzielane w formie pomocy publicznej w wysokości 25% lub 30% i przysługuje przedsiębiorcy zgodnie z Regulaminem świadczeń usług przez PNT.

 

Program

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę techniczną z zagadnień związanych m.in. z systemami ogrzewania wodnego, instalacją pomp ciepła i komponentów pomocniczych, wpływem na środowisko, efektywnością energetyczną budynków. W części ekonomicznej kursanci uczą się poznawać normy i podstawy prawne, kalkulację kosztów, podstawy marketingu i sprzedaży.

40 godzin szkolenia,
8 godzin warsztatów praktycznych,
dostęp do nowoczesnego laboratorium,
indywidualne i w pełni wyposażone stanowisko komputerowe dla każdego kursanta,
​​egzaminy: wewnętrzny i końcowy

 

Akredytacja UDT

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum jest akredytowanym ośrodkiem, w którym prowadzone są szkolenia dla instalatorów  urządzeń OZE. Dzięki akredytacji instalatorzy po ukończeniu szkolenia mogą przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego w Urzędzie  Dozoru Technicznego i nabyć status Certyfikowanego Instalatora OZE!

 

 

*Program 

szkolenia i certyfikacji spełnia wymogi europejskiego programu certyfikacji dla instalatorów pomp ciepła "EUCERT" Po zakończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu "EUCERT" przeprowadzonego przez PORT PC w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Warunki przystąpienia do egzaminu znajdują się tutaj.

 

 

 

Dołącz do tych, którzy znają potrzeby współczesnego świata i już dziś
tworzą standardy, które podniosą jakość życia w przyszłości

 

Korzyści dla uczestnika

zdobycie kompetencji związanych z instalacją i obsługą pompami ciepła,
figurowanie w polskiej i europejskiej bazie certyfikowanego instalatora pomp ciepła EHPA,
rekomendacja klientom końcowym przez polskie organizacje branżowe PORT PC i PSPC,
możliwość certyfikacji zgodnie z ustawą o OZE.

Inne szkolenia
Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę w swojej firmie i zdobyć nowe kwalifikacje, zobacz inne szkolenia Odnawialnych Źródeł Energii:

INSTALATOR KOTLÓW GRZEWCZYCH
INSTALATOR KOLEKTORÓW I SYSTEMÓW SŁONECZNYCH
INSTALATOR SYSTEMÓW WENTYLACJI

Kontakt
Szkolenie odbywa się w Centrum Szkoleniowym Nowoczesnych Technik Grzewczych w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103 (ok. 3 km od centrum Katowic).

 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń: 32 78 34 355; +48 661 480 068

Aktualne akredytacje Urzędu Dozoru Technicznego dla pracowni PNT EC

Akredytacja pracowni szkoleniowej fotowoltaiki
Aktualne akredytacje Urzędu Dozoru Technicznego dla pracowni PNT EC
Akredytacja pracowni szkoleniowej pomp ciepła
Aktualne akredytacje Urzędu Dozoru Technicznego dla pracowni PNT EC
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .