ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
pompy ciepła

> Pompy-ciepla

 

Zobacz naszą ofertę szkoleniową Odnawialne Źródła Energii
Instalator pomp ciepła

(dodatkowo certyfikat EUCERT*)

Dla kogo
Szkolenia związane z Odnawialnymi Źródłami Energii zostały pomyślane dla projektantów, producentów i instalatorów wykorzystujących OZE, przedsiębiorców zajmujących się projektowaniem obiektów w zakresie instalacyjnym i zorientowanych na wydajność energetyczną budynków i ochronę klimatu. Szkolenie skierowane jest głównie do przyszłych instalatorów instalacji solarnych, audytorów energetycznych i doradców energetycznych. 

Najbliższe szkolenie „Instalator pomp ciepła EUCERT”:

15 - 16 lipca 2021 r. (I blok)
29 - 31 lipca 2021 r. (II blok)

Cena: 1400 zł netto

Masz pytania - Zadzwoń
+48 663 966 286

Płatności należy dokonać na podstawie wystawionej, po przesłaniu zgłoszenia uczestnictwa, faktury PROFORMA, na co najmniej 6 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia.

Dofinansowanie jest udzielane w formie pomocy publicznej w wysokości 25% lub 30% i przysługuje przedsiębiorcy zgodnie z Regulaminem świadczeń usług przez PNT.

 

Program

W trakcie szkolenia uczestnicy zdobywają wiedzę techniczną z zagadnień związanych m.in. z systemami ogrzewania wodnego, instalacją pomp ciepła i komponentów pomocniczych, wpływem na środowisko, efektywnością energetyczną budynków. W części ekonomicznej kursanci uczą się poznawać normy i podstawy prawne, kalkulację kosztów, podstawy marketingu i sprzedaży.

40 godzin szkolenia,
8 godzin warsztatów praktycznych,
dostęp do nowoczesnego laboratorium,
indywidualne i w pełni wyposażone stanowisko komputerowe dla każdego kursanta,
​​egzaminy: wewnętrzny i końcowy

 

Akredytacja UDT
Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum jest akredytowanym ośrodkiem, w którym prowadzone są szkolenia dla instalatorów urządzeń OZE. Dzięki akredytacji instalatorzy po ukończeniu szkolenia mogą przystąpić do egzaminu kwalifikacyjnego w Urzędzie Dozoru Technicznego i nabyć status Certyfikowanego Instalatora OZE!


*Program szkolenia i certyfikacji spełnia wymogi europejskiego programu certyfikacji dla instalatorów pomp ciepła "EUCERT" Po zakończeniu szkolenia istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu "EUCERT" przeprowadzonego przez PORT PC w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Warunki przystąpienia do egzaminu znajdują się tutaj.

 

 

Dołącz do tych, którzy znają potrzeby współczesnego świata i już dziś
tworzą standardy, które podniosą jakość życia w przyszłości

Korzyści dla uczestnika
zdobycie kompetencji związanych z instalacją i obsługą pompami ciepła,
figurowanie w polskiej i europejskiej bazie certyfikowanego instalatora pomp ciepła EHPA,
rekomendacja klientom końcowym przez polskie organizacje branżowe PORT PC i PSPC,
możliwość certyfikacji zgodnie z ustawą o OZE.

Inne szkolenia
Jeżeli chcesz poszerzyć ofertę w swojej firmie i zdobyć nowe kwalifikacje, zobacz inne szkolenia Odnawialnych Źródeł Energii:

INSTALATOR KOTLÓW GRZEWCZYCH
INSTALATOR KOLEKTORÓW I SYSTEMÓW SŁONECZNYCH
INSTALATOR SYSTEMÓW WENTYLACJI

Kontakt
Szkolenie odbywa się w Centrum Szkoleniowym Nowoczesnych Technik Grzewczych w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103 (ok. 3 km od centrum Katowic).

 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zadzwoń : 32 78 34 355; +48 663 966 286

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .