ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
kariera

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum to miejsce poszukiwania lepszych rozwiązań, zespołowej wymiany doświadczeń i konsekwentnego zdobywania wiedzy dla rozwoju własnego i satysfakcji naszych klientów.

Praca w Parku

 

Praca w Parku

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum to miejsce, w którym łączymy naukę z biznesem, stale poszukując coraz to lepszych rozwiązań. W naszym zespole działają specjaliści, którzy rozwijają swoje umiejętności, korzystając z poligonu badawczego, zlokalizowanego na terenie naszego Parku.

Osoby, które są zainteresowane współpracą z naszym Parkiem proszone są o kontakt z sekretariatem Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum: kontakt@euro-centrum.com.pl.

Aktualne oferty na terenie Parku:

Praca dodatkowa dla studentów / doradztwo ds. eksportu

 

Praktyki i staże

Praktyki i staże

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum to miejsce, gdzie w dynamicznym i kreatywnym środowisku możesz rozpocząć swoją profesjonalną drogę. Młodym i ambitnym studentom i absolwentom zapewniamy możliwość nabycia praktycznej wiedzy w obszarze technologii OZE i budownictwa energooszczędnego. Zapraszamy do udziału w praktykach i stażach szczególnie studentów z uczelni, z którymi Park czynnie współpracuje, m.in. Uniwersytet Śląski w Katowicach, Politechnika Śląska, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Politechnika Krakowska i inne. Zapytaj o praktyki w swojej uczelni lub skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Studentów związanych z kierunkami badawczymi i rozwojowymi, ochroną środowiska, biotechnologią, automatyką i robotyką itp. odsyłamy do kontaktu z koordynatorem ds. środowiskowych i edukacyjnych Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum: s.grygierczyk@euro-centrum.com.pl.

Studentów związanych z marketingiem, reklamą, PR, dziennikarstwem i obsługą stron internetowych zapraszamy do kontaktu z Działem PR: p.bialas@euro-centrum.com.pl

 

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.