ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
nagrody

Rok  2015

nagrody
 

III miejsce w kategorii "Ekologiczna Inwetycja Roku" przyznawane w konkursie organziowanym przez portal terenyinwestycyjne.info podczas I Ogólnopolskiego Forum Inwestycji Przemysłowych, kwiecień 2015.

Rok  2014

nagrody

Nagroda Green Building Award Winner 2013 dla budynku pasywnego  Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum przyznawana przez Komisję Europejską dla najbardziej energooszczędnych obiektów w Europie.

Rok  2013

nagrody Wyróżnienie Innowator Śląska 2012 dla Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum  w kategorii mały przedsiębiorca przyznawane przez Górnośląską Agencję Promocji Przedsiębiorczości S.A.

 

Rok  2012

nagrody

„Innovatica” Nagroda Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej dla Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Wyróżnienie w kategorii Innowacyjna Firma za wybitne osiągnięcia w dziedzinie innowacyjności.

Darczyńca XXIII Edycji Programu Stypendialnego dla Grupy Euro-Centrum.  Za nieocenione wsparcie dla realizacji idei Śląskiego Funduszu Stypendialnego im. Adama Graczyńskiego w zakresie promowania śląskich, młodych talentów.

 

Rok 2011

nagrody Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji 2010 (XIX edycja konkursu) dla Grupy Euro-Centrum w kategorii: Udana inwestycja - wyróżnienie przyznawane przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach.

Rok  2009

 
nagrody
Nowy Impuls 2009 dla Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Za utworzenie nowoczesnej bazy dla przedsiębiorstw działających w perspektywicznym sektorze nowych technologii energooszczędnych,  miesięcznik gospodarczy „Nowy Przemysł”
nagrody
Tytuł "Innowacja Roku 2009" za Innowacyjny Budynek Energooszczędny w ramach konkursu „Forum Biznesu”, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE.
nagrody
Nagroda "Innowacja na 5 " dla Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum w ramach konkursu  "Śląskie na 5"  zorganizowanego przez Wojewodę Śląskiego Zygmunta Łukaszczyka z okazji pięciolecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Nagroda za współpracę z uczelniami i wykorzystanie potencjału śląskiej nauki w zakresie nowych technologii i alternatywnych źródłach energii.

 

Rok  2008

nagrody
Firma Roku 2008 dla Grupy Euro-Centrum w kategorii „Firma wspierająca współpracę przedsiębiorstw z nauką”, Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów.

 

Nagrody

Nagrody
Nagrody
Nagrody
Nagrody
Nagrody
Nagrody
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.