ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
materiały do pobrania

> > Materialy-do-pobrania

To miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje:
 
Budynek pasywny:
 
Grupa Euro-Centrum
 
Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum
 

Materiały mogą być wykorzystywane przez media z zaznaczeniem źródła: materiał Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Materiały, które dotyczą projektu kluczowego Parku tj. Utworzenie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum - rozwój i zastosowanie nowych technologii energooszczędnych w obszarze poszania energii i jej odnawialnych źródeł powinny być oznaczone logotypami unijnymi (dostępnymi w zakładce logotypy) wraz z informacją słowną: Projekt współfinansowany ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Zięcina
Dyrektor ds. PR
T: 32 783 43 20
M: 609 643 017
E: a.ziecina@euro-centrum.com.pl

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .