ikona
 • icons
 • icons
 • icons
 • spacer
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
zapowiedzi

> > > Zaproszenie-na-spotkanie-slaski-Biznes-dla-Klimatu

Zaproszenie na spotkanie Śląski Biznes dla Klimatu

Zaproszenie na spotkanie Śląski Biznes dla Klimatu

Fundacja Biznes dla Klimatu Regionalna, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz  Zagłębiowska Izba Gospodarcza w Katowicach zapraszają do udziału w spotkaniu Śląski Biznes dla Klimatu, które odbędzie się  w dniu 27.09.2022, godz. 10:00 – 14:00  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach.

Spotkanie poświęcone wymianie doświadczeń przedsiębiorstw produkcyjnych i usługowych ze Śląska, ich wdrożeń oraz najlepszych praktyk w zakresie adaptacji do zmiany klimatu oraz gospodarki w obiegu zamkniętym. Jesteśmy przekonani, że wdrażanie „zielonych rozwiązań” to już nie tylko CSR, ale wręcz konieczność i nasza odpowiedzialność.  Oszczędna gospodarka materiałowa, odpadowa czy też wodna to wymierna korzyść  tak dla środowiska naturalnego, jak i naszego rozwoju.

Dla kogo dedykowane jest wydarzenie?

 • dla właścicieli firm, prezesów i członków zarządu
 • dla dyrektorów i menadżerów odpowiedzialnych za wdrażanie strategii zrównoważonego rozwoju

 

AGENDA WYDARZENIA:

10.00–10.10    Otwarcie spotkania przez organizatorów

10.10–10.50  Klimatyczne ABC – aktualny stan zmian klimatycznych – Prof. Szymon Malinowski, Fundacja Edukacji Klimatycznej

10.50– 11.00   Czy w dobie deszczy nawalnych fabryki są bezpieczne? - Jacek Zalewski, Dyrektor RetencjaPL

11.00– 11.20   Finansowanie „zielonej transformacji”– Robert Kasprzak, Wiceprezes BOŚ Bank

11.20– 11.40   Finasowanie „zielonych inwestycji” ze środków publicznych – Elżbieta Kisiel, Kierownik WFOŚiGW

11.40-12.10    Prezentacja doświadczeń i dobrych praktyk lokalnych firm:  

 • Veolia Water Technologies, Tomasz Jamrocha, Dyrektor Rozwoju
 • Ecol-Unicon, Wojciech Falkowski, Prezes Zarządu

12.10-13.00   Pytania i dyskusja

13.00-14.00   Lunch & Networking

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie: https://biznesdlaklimatu.konfeo.com

 

źródło: materiały prasowe 

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .