ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Zaproszenie-na-sniadanie-Biznesowe

Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe

Zaproszenie na Śniadanie Biznesowe

14 listopada 2019 o godz. 9:00 zapraszamy przedstawicieli parkowych firm na Śniadanie Biznesowe w Restauracji Belcanto.

Tematem przewodnim spotkania będą: „Ulgi podatkowe w 2020 r. dla rozwijających się firm”. W szczególności skoncentrujemy się na ulgach na nowe inwestycje w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, uldze B+R oraz 5% PIT/CIT dla dochodów z praw własności intelektualnej (np. patentów, wzorów przemysłowych). Zagadnienie omówi dr Mateusz Korus, radca prawny, partner KorusLegal.

Mile widziani będą wszyscy zainteresowani nawiązaniem współpracy i zacieśnieniem relacji z sąsiedzkimi firmami spod adresu Ligocka 103.

Udział w spotkaniu należy potwierdzić do dnia 12 listopada na adres email: p.pajak@euro-centrum.com.pl lub telefonicznie (32) 251 74 78 (wew. 828).

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .