ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Pielgrzymka-Przedsiebiorcow-na-Jasna-Gore

Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę

Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę

Wraz z J. E. Ks. Abp. Józefem Kupnym oraz organizatorami: Stowarzyszeniem Nostra Res i Duszpasterstwem Talent zapraszamy na I Ogólnopolską Pielgrzymkę Przedsiębiorców, pod hasłem „Wiele zostało wam powierzone”.

Pielgrzymka jest organizowana w odpowiedzi na duchowe potrzeby środowisk katolickich przedsiębiorców. Podczas spotkania osoby zaangażowane w różne rodzaje działalności gospodarczej będą miały wspaniałą okazję do wspólnej modlitwy, umocnienia w wierze, wzajemnego poznania się i nawiązania współpracy, a także wysłuchania świadectwa gości specjalnych, którymi będą: pani Jolanta Grabowska – Markowska (lekarz medycyny, pediatra, założycielka i prezes Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis) oraz pan Roman Kluska (polski przedsiębiorca, twórca Optimusa i jego sukcesów).

Miejsce: Częstochowa, Jasna Góra
Kiedy: 6 października 2019 r.
Rozpoczęcie: godz.10.00, w Sali Papieskiej im. Jana Pawła II

Informacje i zapisy na  www.PielgrzymkaPrzedsiebiorcow.pl

Towarzyszyć nam będzie atmosfera: Modlitwy – Spotkań – Formacji -Zawierzenia firm Bogu – Integracja środowiska katolickich przedsiębiorców!

Pielgrzymka Przedsiębiorców

Pielgrzymka Przedsiębiorców
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .