ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Negocjacje-klimatyczne-w-praktyce.-Zaproszenie-na-warsztaty

Negocjacje klimatyczne w praktyce. Zaproszenie na warsztaty

Negocjacje klimatyczne w praktyce. Zaproszenie na warsztaty

Na chwilę przed ropoczęciem COP24., bo 20 listopada 2018 w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum odbędą się warsztaty z gry negocjacyjnej. Wydarzenie organizowane jest pod hasłem: W drodze na Szczyt Klimatyczny. Negocjacje klimatyczne w praktyce. Zapisy wciąż trwają. Zapraszamy!  

Już niebawem Katowice staną się miejscem najważniejszych globalnych dyskusji i negocjacji klimatycznych.24. sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) zgromadzi tysiące delegatów z całego świata, których zadaniem będzie wypracowanie zasad wdrożenia Porozumienia paryskiego i wyznaczenie kierunków polityki klimatycznej na następne dekady.

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum wraz z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Konsulatem Generalnym Niemiec we Wrocławiu, Ambasadą Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie oraz Partnerami zapraszają serdecznie na warsztaty w formie przygotowanej przez ekspertów gry negocjacyjnej, podczas której goście spotkania wcielą się w role uczestników Szczytu Klimatycznego i wezmą udział w symulowanych obradach mających na celu obniżenie emisji CO2 wystarczająco szybko i głęboko by zatrzymać wzrost globalnej średniej temperatury na bezpiecznym dla nas poziomie. Warsztaty poprzedzone zostaną prezentacją wyników badań opublikowanych w najnowszym raporcie IPCC oraz dyskusją o wpływie zmian klimatycznych na zdrowie i życie człowieka. Pokażemy również dobre praktyki firm, które kierując się tzw. nową filozofią biznesu wdrażają najnowsze technologie służące ochronie klimatu oraz opowiemy o tym, jak przebiegają szczyty klimatyczne oraz jakie tematy są podczas nich omawiane. 

Zapraszamy do zapoznania się z programem warsztatów oraz rejestarcji uczestnictwa poprzez formularz.

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .