ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > MocArt-2017

MocArt 2017

MocArt 2017

22 sierpnia 2017 rusza IV edycja Festiwalu Osób Niepełnosprawnych “MocArt”. Dziesięciodniowe wydarzenie, którego celem jest zintegrowanie osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie, obejmuje warsztaty wokalne, zajęcia z autoprezentacji, komunikacji i psychologii. Ich uroczystym zwieńczeniem będzie Gala Finałowa w dniu 31 sierpnia, połączona z konkursem piosenki i wyłonieniem laureatów wydarzenia. Uczestnicy Festiwalu odwiedzą też Euro-Centrum.

Festiwal Osób Niepełnosprawnych “MocArt” to niezwykłe wydarzenie pełne muzyki i śpiewu, w którym wezmą udział uzdonione osoby z wielu regionów naszego kraju, z wiodącą reprezentacją osób ze Śląska.

Poniedziałek 28 sierpnia “MocArt-owicze” spędzą w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Podczas odbywających się tu warsztatów będą przyglądali się działalności Parku, poznają rytm dnia współdziałających tutaj firm i poszukają inspiracji do dalszego rozwoju i realizacji swoich marzeń. Będą też gośćmi Restauracji Belcanto.

Celem Festiwalu jest pogłębianie integracji osób niepełnosprawnych uzdolnionych muzycznie, uwrażliwienie na sztukę oraz rozbudzenie chęci działania na niwie artystycznej. Uczestnicy są kwalifikowani w kategorii wiekowej od 18 lat. Pomysłodawcą i dyrektor artystyczną Festiwalu jest Katarzyna Puma Piasecka, zaś organizatorem Stowarzyszenie „Power Of  Soul” z siedzibą w Katowicach. Euro-Centrum S.A. wspiera realizację Festiwalu.

IV Festiwal Piosenki Osób Niepełnosprawnych "MocArt" 2017 odbędzie się w terminie od 22-31 sierpnia. Warsztaty wokalne poprowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

28 sierpnia:

Warsztaty Euro-Centrum, bud. nr 3, od godz. 10:00

31 sierpnia:

Konkurs MocArt-owiczów godz. 16:00 Sala Teatralna Pałacu Młodzieży
w Katowicach

Gala Festiwalowa godz. 18:00 Sala Teatralna Pałacu Młodzieży
w Katowicach

Wystąpią:

Laureaci Festiwalu
Katarzyna Puma Piasecka
Soul Hunters Gospel Choir
Gwiazda Festiwalu
Zaproszeni Goście

Zapraszamy!!!

Dodatkowe informacje:
www.facebook.com/festiwalmocart

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .