ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > IV-Dni-Energii-Miasta-Katowice

IV Dni Energii Miasta Katowice

IV Dni Energii Miasta Katowice

Jak dbać o klimat jednocześnie oszczędzając? Ile energii daje nam słońce? Skąd wziąć dofinansowanie na wymianę źródła ciepła? W sobotę 22 września warto wziąć udział w IV Dniach Energii Miasta Katowice. Przygotowano ciekawe warsztaty, konkursy i pokazy. My też tam będziemy. Spotkajmy się o godzinie 11.00 na katowickim Rynku.

Jak przekonują organizatorzy, takich Dni Energii jeszcze nie było. W tym roku czeka nas podwójna liczba atrakcji. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie tu coś ciekawego.  – Tegoroczne Dni Energii łączą się z finałem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu i odbywają się 22 września, czyli w Dzień bez samochodu. Odwiedzajmy zatem katowicki rynek, aby przekonać się ile każdy z nas, w prosty sposób, może zrobić dla środowiska naturalnego.

My również włączamy się w obchody Dni Energii Miasta Katowice. W godzinach 11:00-17:00 będziemy na katowickim Rynku. Odwiedzający nasze stoisko dowiedzą się jak oszczędzać energię w domu i czym są technologie energooszczędne w budownictwie. Najmłodsi spróbują swoich sił w łamigłówkach i grach plenerowych. Zobaczą miniaturę ekologicznego budynku i poznają sposoby na to, jak same mogą chronić klimat.

Wszyscy chętni, żeby zobaczyć budynek pasywny na żywo, będą mogli odwiedzić Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum. Nasz przewodnik będzie czekać na Was o godz. 14:00. Bezpłatny transport z tymczasowego przystanku przy ul. Młyńskiej 4, zapewnia organizator imprezy - Urząd Miasta Katowice.

Więcej informacji: www.katowice.eu oraz www.katowice.energiaisrodowisko.pl .

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .