ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Zapisy-na-szkolenia-dla-instalatoro-pomp-ciepla

Zapisy na szkolenia dla instalatorów pomp ciepła

Zapisy na szkolenia dla instalatorów pomp ciepła

Serdecznie zapraszamy na pięciodniowe szkolenie dla instalatorów pomp ciepła (EUCERT), które poprowadzą eksperci Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC.

Termin szkolenia:
I blok: 30.11-01.12.2023
II blok: 13-15.12.2023

Szkolenie po zdanym egzaminie zakończone jest certyfikatem EUCERT- dla instalatora.

Informacje o szkoleniu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie PORT PC oraz PNT EC

Kontakt w sprawie rejestracji i dostępności miejsc:
Pani Kamila Szlęk, e-mail: k.szlek@euro-centrum.com.pl,
tel.: 661 480 068.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .