ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Przyjecie-pozegnalne-Konsul-Republiki-Federalnej-Niemiec

Przyjęcie pożegnalne Konsul Republiki Federalnej Niemiec

Przyjęcie pożegnalne Konsul Republiki Federalnej Niemiec

W czwartek 17 sierpnia reprezentacja Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum miała przyjemność uczestniczyć w przyjęciu pożegnalnym pani Doris Wildemann, Konsul Republiki Federalnej Niemiec, wydanym z okazji zakończenia jej misji dyplomatycznej w Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu.

W imieniu Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum serdecznie dziękujemy za 4 lata otwartej i dobrej współpracy, która zaowocowała m.in. wspólną organizacją wystawy o transformacji energetycznej.

Po spotkaniu w Klub Muzyki i Literatury pozostajemy też pod dużym wrażeniem talentu wokalnego Pani Konsul.

Życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej! 

Przyjęcie pożegnalne Konsul Republiki Federalnej Niemiec

Przyjęcie pożegnalne Konsul Republiki Federalnej Niemiec
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .