ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
"Nochal" sprawdza powietrze w Piekarach Śl.
Brzydki zapach może wskazywać na spalanie śmieci lub paliw kiepskiej jakości w najbliższej okolicy. O tym, czy w danej chwili stężenie zanieczyszczeń w powietrzu przekracza dopuszczalne normy, mieszkańców Piekar Śląskich będzie informował „Nochal”.
Śmieci w piecu - ubóstwo czy mentalność?
To nie jest problem o charakterze zerojedynkowym. I dlatego odpowiedź na tak postawione pytanie nie może być zasadnicza i jednoznaczna.
Nie zapominajmy latem o smogu. Relacja z Forum dla Czystego Powietrza
Dzielenie się doświadczeniem, zwrócenie uwagi na merytorykę przekazu oraz dotarcie z nim do nieprzekonanych – między innymi takie postulaty były wygłaszane podczas marcowego „Forum dla czystego powietrza”.
Rośliny pomogą w walce z toksycznym powietrzem
Na liście trucizn znajdujących się w powietrzu, które odfiltrowują rośliny, jest ich sporo. Zieleń pomaga nam walczyć ze skutkami niskiej emisji.
Ile kosztuje zdrowie zniszczone przez złe powietrze?
Ile kosztuje Twoje zdrowie? Ile moje? A ile kosztują nasze życia? To tylko z pozoru są abstrakcyjne pytania. Te wartości da się obliczyć. Są już na to metodologie i przydatne wskaźniki. Jak wiele zdrowia, ile lat życia zabiera nam zanieczyszczone powietrze, którym oddychamy w Polsce?
Technologie grzewcze a niska emisja
Do walki z niską emisją i powodowanym nią smogiem stają nowoczesne technologie grzewcze. Warto jednak wiedzieć, które z nich są naprawdę ekologiczne, a które nie do końca. Węgiel to także nie tylko samo zło.
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .