ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Parkingi

Parkingi

Parkingi

Teren parkingu składa się ze stref abonamentowych oraz przestrzeni dla gości, zlokalizowanej naprzeciw głównego wjazdu do Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Obszar parkingu objęty jest całodobowym dozorem służb ochrony. Lokatorzy Parku mogą korzystać z indywidualnych, wyodrębnionych miejsc parkingowych w uzgodnionych lokalizacjach.

W przypadku najmu lokalu biurowego istnieje możliwość wynajmu abonamentowego miejsca parkingowego za kwotę 150 zł netto/ miesiąc.

Warunki korzystania z parkingu oraz cennik opłat określa Regulamin.

Uwaga!!!
Lokatorzy budynku nr 10

Ze względu na specyfikę  systemu wjazdu do budynku nr 10, wprowadziliśmy odrębny Regulamin i zasady korzystania z tej strefy parkingowej. Obowiązują WYŁĄCZNIE dla użytkowników wjazdu w rejonie budynku nr 10, obsługiwanego na piloty.

Osoba do kontaktu:

Ireneusz Kozioł
tel. +48 32 251 74 78  wew. 123
kom. +48 605 600 629

i.koziol@euro-centrum.com.pl

Do pobrania:

Euro-Centrum

Regulamin
Cennik opłat
Plan parkingu (pdf)

Dojazd do budynku nr 10

Regulamin
Cennik opłat
Plan parkingu (pdf)

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .