ikona
 • icons
 • icons
 • icons
 • spacer
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
announcements

> > > Konferencja-Bog-Rodzina-Firma-Hojnosc-5---6-listopada-2016-w-Poznaniu

Konferencja Bóg, Rodzina, Firma, Hojność 5 - 6 listopada 2016 w Poznaniu

Konferencja Bóg, Rodzina, Firma, Hojność 5 - 6 listopada 2016 w Poznaniu

Szanowni Państwo,

W imieniu współorganizatora - Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców  i Menadżerów Nostra Res mam przyjemność zaprosić Państwa na konferencję "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność", która odbędzie się już 5 i 6 listopada w Poznaniu, w Auli Publicznego Gimnazjum Katolickiego im. Świętego Stanisława Kostki oraz Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców im bł. Natalii Tułasiewicz.

"Cieszymy się, że w Wielkopolsce, a konkretnie w Poznaniu odbywa się taka konferencja. Zazwyczaj musieliśmy jeździć za granicę, aby móc spotkać się z przedsiębiorcami, którzy bezpośrednio chcą się podzielić swoim sukcesem biznesowym w oparciu o boże zasady. A tutaj nareszcie tak blisko. To świetna sprawa!" - wyraża taką opinię większość osób, które zapisały się konferencję ewangelizacyjną z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski - "Bóg, Rodzina, Firma, Hojność".

Głównym organizatorem jest Fundacja Dzieła Chrześcijańskiego Biznesu. Patronat strategiczny nad konferencją objęła Firma Krystyna Janda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Konferencja jest ogólnopolska, ale swój udział zapowiedzieli uczestnicy z zagranicy, w tym gość specjalny - Frank Brandenberg, prezes organizacji chrześcijańskich przedsiębiorców z Niemiec. Znaczenie i rolę polskich przedsiębiorców podkreśli obecność takich prelegentów jak m.in.: Jarosław Cybulski, prezes i współwłaściciel firmy KRYSTYNA JANDA Sp. z o.o. oraz Zenon i Lidia Kufel, współwłaściciele A. Damięcka, L. Kufel PHU METALEX S.c. (firma rodzinna).

Dlaczego warto uczestniczyć w tej konferencji? Organizatorzy entuzjastycznie odpowiadają:  

 • stawiamy na praktykę (mówią tylko praktycy biznesu (poza forum)), mówcy dzielą się swoim doświadczeniem; po drugie proponują rozwiązania możliwe do zastosowania w polskich warunkach,
 • mówimy o bożych zasadach w prowadzeniu firmy (boże zasady wynikające bezpośrednio z Biblii oraz nauki społecznej Kościoła Katolickiego),
 • chcemy inspirować do współpracy przedsiębiorców we wdrażaniu bożych zasad w firmie, w społeczeństwie i w kulturze,
 • nawiązujemy do obchodów 1050-tej rocznicy Chrztu Polski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej dedykowanej konferencji:  http://www.brfh.pl

Szczegółowe informacje w sprawie zapisów na konferencję można uzyskać u pani Karoliny Krzywdy (rejestracja@brfh.pl , tel. 603 728 848).

W kwestiach medialnych prosimy o kontakt z panem Dominikiem Górnym (mariah@wp.pl, tel.: 695-732-393)

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .