ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Biura

Biura

Biura

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum oferuje nowoczesne i komfortowe powierzchnie z dostępem do internetu i bogatym zapleczem konferencyjnym. Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard powierzchni, otoczenie biznesowe oraz obecność środowiska naukowego i badawczego to niektóre powody, dla których właśnie tu warto ulokować swoją firmę.

Powierzchnia biurowa jest doskonale wyposażona, budynki są chronione, a do dyspozycji najemców pozostaje możliwość indywidualnej aranżacji lokalu biurowego, wynajęcia sali konferencyjnej z opcją projekcji w 3D oraz cateringiem.

Na terenie Parku istnieje dostęp do bankomatu i usług pobliskiego supermarketu. Do tego dostępność miejsc parkingowych oraz monitoring i dozór profesjonalnej firmy ochroniarskiej. Korzyścią jest też bliskość centrum miasta (4,5 km) i szlaków komunikacyjnych (autostrady A4, Drogowej Trasy Średnicowej oraz trasy Katowice-Wisła-Cieszyn).

Dzięki dofinansowaniu z funduszy unijnych najemcy Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum mogą skorzystać z ulgi na najem i usługi zgodnie z zasadami udzielania pomocy de minimis.

Euro-Centrum, jako nowoczesny kompleks, budynków stwarza najemcom bardzo komfortowe warunki do prowadzenia swojej działalności. Zapraszamy zainteresowanych wynajmem lokali biurowych w Katowicach do poznania szczegółowej oferty.

Zapytaj o powierzchnię i dofinansowanie: Regulamin świadczenia usług przez PNT EC (2021)

Monika Dudzińska
tel. +48 32 251 74 78  wew. 360
kom. +48 607 643 890
m.dudzinska@euro-centrum.com.pl

Ireneusz Kozioł
tel. +48 251 74 78 wew. 123
kom. +48 605 600 629
i.koziol@euro-centrum.com.pl

Biura

Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Biura
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .