ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
informacje

> > > W-Parku-o-klimacie

W Parku o klimacie

W Parku o klimacie

8 grudnia 2019 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum zamienił się w poligon naukowo-poznawczy dla uczestników szkoły Śląskiego Ruchu Klimatycznego.

Dla słuchaczy przygotowano kilka inspirujących wykładów m.in. o odnawialnych źródłach energii, efektywności energetycznej, ochronie lasów i jej przełożeniu na klimat. Prezentowali je uznani specjaliści w swoich dziedzinach: dr hab. Edyta Sierka  (biolog, Uniwersytet Śląski), dr hab. Anna Orczewska (ekolog lasu, Uniwersytet Śląski), Paweł Lachman (PORT PC),  dr Stanisław Grygierczyk (PNT Euro-Centrum).

Po wykładach odbyła się część praktyczna, czyli pokaz zastosowania odnawialnych źródeł energii w praktyce na przykładzie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum.

Spotkanie było kontynuacją projektu realizowanego pod nazwą: „Kryzys klimatyczny – globalny problem, lokalne rozwiązania”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, którego głównym celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej mieszkańców województwa śląskiego w zakresie ochrony klimatu.

Szkoła dla klimatu w Parku 8.12.2019

Szkoła dla klimatu w Parku 8.12.2019
Szkoła dla klimatu w Parku 8.12.2019
Szkoła dla klimatu w Parku 8.12.2019
Szkoła dla klimatu w Parku 8.12.2019
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .