ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
informacje

> > > Rewia-noworoczna-w-Parku

Rewia noworoczna w Parku

Rewia noworoczna w Parku

15 stycznia 2020 spotkaliśmy się na noworocznym obiedzie w Restauracji Belcanto. W gronie przedstawicieli parkowych firm rozmawialiśmy o biznesowych planach na dopiero co rozpoczęty rok. Były też toasty i życzenia realizacji podjętych zamierzeń, a całość przebiegała w miłej atmosferze i wyjątkowej oprawie artystycznej.

Spotkania noworoczne są naszą tradycją i wspaniałą okazją do dyskusji oraz bliższego poznania się. Tym razem, oprócz podsumowania dotychczasowych osiągnięć oraz wymiany informacji o pomysłach na przyszłość, nasi goście byli świadkami przezabawnego przedsięwzięcia artystycznego. Wspólnie z Teatrem Zagłębia przygotowaliśmy kulturalną niespodziankę w postaci próbki ich najnowszego spektaklu, zatytułowanego „Przodownicy miłości. Rewia związkowo-zawodowa” na podstawie brodwayowskiego hitu z lat 30. (Pins and Needles), co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem i wywoływało szerokie uśmiechy na twarzach uczestników spotkania.

Życzymy aby 2020 rok był źródłem pomyślności i dostarczał Państwu wielu powodów do radości.  

 

Spotkanie noworoczne 15.01.2020

Spotkanie noworoczne 15.01.2020
Spotkanie noworoczne 15.01.2020
Spotkanie noworoczne 15.01.2020
Spotkanie noworoczne 15.01.2020
Spotkanie noworoczne 15.01.2020
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .