ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
informacje

> > > Przedstawiciele-ARP-w-Parku

Przedstawiciele ARP w Parku

Przedstawiciele ARP w Parku

Rozmowy o innowacjach i projektach badawczo-rozwojowych zdominowały tematy dyskusji podczas wizyty przedstawicieli Agencji Rozwoju Przemysłu, do której doszło w środę 6 marca 2019. W delegacji, kóra odwiedziła Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum uczestniczyli: pan Bartosz Sokoliński, dyrektor Biura Rozwoju i Innowacji ARP w Warszawie, a także szefowie katowickiego oddziału Agencji: pan Mirosław Skibski oraz pan Paweł Mucha. 

Podczas spotkania nie mogło zabraknąć tematów dotyczących poszanowania energii i zmniejszenia jej zużycia w budownictwie. Praktycznym przykładem takiego działania jest budynek pasywny Parku, którego mechanizm funkcjonowania nasi goście poznali "od środka". Budynek, zaprojektowany przez rodzimych architektów, jest nie tylko mało wymagający pod względem zaptrzebowania na energię, ale pełni też szereg dodatkowych funkcji. Oprócz powierzchni biurowej, mieści laboratoria badawcze do badań w obszarze OZE. Sam obiekt był i jest przedmiotem niejednej analizy naukowej i pracy badawczej. 

Właśnie wątek wspierania innowacyjności i realizacji projektów badawczo-rozwojowych stały się przedmiotem dłuższej dyskusji o  współpracy. ARP S.A. jest spółką akcyjną w nadzorze Prezesa Rady Ministrów ze 100-procentowym udziałem Skarbu Państwa. Wspierając przedsiębiorstwa w prowadzeniu i rozwijaniu działalności, odgrywa ważną rolę w zwiększaniu konkurencyjności polskiej gospodarki.

Spółka łączy także partnerów zainteresowanych nawiązaniem współpracy przy realizacji projektów innowacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i unikalnym na polskim rynku kompetencjom, ARP wypracowała indywidualne podejście do oceny projektów, pozwalające dostrzec szanse biznesowe w obszarach, które inni postrzegają jako mało atrakcyjne lub zbyt ryzykowne.

Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019

Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Wizyta dyrektorów ARP 6.03.2019
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .