ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
informacje

> > > Lubelscy-studenci-z-wizyta-w-Parku

Lubelscy studenci z wizytą w Parku

Lubelscy studenci z wizytą w Parku

W ramach odbywania ćwiczeń terenowych na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, 25 maja studenci drugiego roku kierunku Geografia na Uniwersytecie Marii Skłodowskiej – Curie w Lublinie, przybyli z wizytą studyjną do Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Byli ciekawi profilu działalności tego miejsca oraz znaczenia inwestycji w urządzenia energooszczędne w dalszym rozwoju społeczno-gospodarczym regionu. 

Spotkanie w Parku było częścią kilkudniowego pobytu grupy studentów na Śląsku, któremu towarzyszą odwiedziny w instytucjach zajmujących się rozwojem regionalnym i prowadzenie obserwacji nad kierunkiem zmian gospodarczych i społecznych, które mają miejsce w naszym regionie. 

Naszym gościom przedstawiliśmy historię i doświadczenia Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum z drogi do energooszczędności, rewitalizacji opustoszałego terenu poprzemysłowego i zagospodarowania go na potrzeby prowadzenia nowoczesnej przedsiębiorczości, zaprezentowaliśmy realizowane projekty i inicjatywy prośrodowiskowe oraz przedstawiliśmy profil naszych lokatorów. Zaprosiliśmy też na spacer po Parku z pokazem i omówieniem technologii zastosowanych w naszych energooszczędnych budynkach.

 

Studenci UMCS z wizytą w Parku

Studenci UMCS z wizytą w Parku
Studenci UMCS z wizytą w Parku
Studenci UMCS z wizytą w Parku
Studenci UMCS z wizytą w Parku
Studenci UMCS z wizytą w Parku
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .