ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Wizyta-studyjna-Rehau

Wizyta studyjna Rehau

Wizyta studyjna Rehau

12 listopada 2019 w naszym Parku odbyła się wizyta studyjna z udziałem przedstawicieli firmy Rehau Polska. W znacznej części spotkanie było poświęcone tematyce stropów aktywnych termicznie zasilanych ciepłem produkowanym z wykorzystaniem pompy ciepła.

W spotkaniu wzięli udział praktycy zainteresowani poznaniem wyników eksploatacyjnych stropów BKT, zainstalowanych w budynku pasywnym Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum.  

W trakcie wizyty  jej uczestnicy zapoznali się z  funkcjonowaniem budynku pasywnego oraz poznali instalacje pozyskujące energię z OZE, pracujące w obiektach Parku. Podczas spotkania wymienialiśmy się spostrzeżeniami i odpowiadaliśmy na szereg pytań dotyczących eksploatacji budynku pasywnego wykorzystującego OZE, ze szczególnym uwzględnieniem działającej w budynku  instalacji grzewczo-chłodzącej opartej o system stropów termoaktywnych.   

Wizyta studyjna Rehau 12.11.2019

Wizyta studyjna Rehau 12.11.2019
Wizyta studyjna Rehau 12.11.2019
Wizyta studyjna Rehau 12.11.2019
Wizyta studyjna Rehau 12.11.2019
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .