ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Sale-konferencyjne

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Na terenie Euro-Centrum Parku Naukowo-Technologicznego z powodzeniem zorganizują Państwo konferencje, szkolenia lub spotkania biznesowe. Do zaoferowania mamy nowoczesną i elegancką salę konferencyjną z możliwością skorzystania z usług cateringowych zlokalizowanej na terenie Parku restauracji. Sala konferencyjna może pomieścić do 50 osób, jest wyposażona w sprzęt multimedialny, pełne nagłośnienie oraz stały dostęp do internetu. Dla zapewnienia sukcesu bardziej wymagających spotkań, proponujemy skorzystanie ze sprzętu audiowizualnego wyposażonego w tablice interaktywne.

Komfort uczestników jest traktowany priorytetowo, dlatego wiele uwagi poświęciliśmy wystrojowi oraz przyjaznej kolorystyce wnętrz. Niewątpliwym atutem jest także lokalizacja w najbardziej ekologicznym i prestiżowym budynku pasywnym na Śląsku, który nada szczególną oprawę konferencjom o tematyce poświęconej OZE, poszanowaniu energii lub innowacjom.

Dodatkowo, dla Państwa wygody istnieje także możliwość skorzystania z usług lokalnej restauracji oraz szerokiej powierzchni parkingowej.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni najbardziej wygórowane wymagania organizatorów oraz uczestników konferencji. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących cennika oraz warunków najmu sali konferencyjnej.

Zapytaj o dofinansowanie! 

Osoba do kontaktu:

Ireneusz Kozioł
tel. +48 32 251 74 78  wew. 123
kom. +48 605 600 629
i.koziol@euro-centrum.com.pl

 

Sala multimedialna 3D
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .