ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Sale-konferencyjne

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne

Na terenie Euro-Centrum Parku Naukowo-Technologicznego z powodzeniem zorganizują Państwo konferencje, szkolenia, pokazy filmowe lub spotkania biznesowe. Do zaoferowania mamy nowoczesne i eleganckie sale konferencyjne z możliwością skorzystania z usług cateringowych zlokalizowanej na terenie Parku Restauracji wraz ze specjalnie do tego przeznaczoną salą cateringową. Każda z sal wyposażona jest w sprzęt multimedialny, pełne nagłośnienie oraz stały dostęp do internetu. Dla zapewnienia sukcesu bardziej wymagających spotkań, proponujemy skorzystanie z sali audiowizualnej wyposażonej w tablice interaktywne i sprzęt do projekcji w 3D.

Komfort uczestników jest traktowany priorytetowo, dlatego wiele uwagi poświęciliśmy wystrojowi oraz przyjaznej kolorystyce wnętrz. Niewątpliwym atutem jest także lokalizacja w najbardziej ekologicznym i prestiżowym budynku pasywnym na Śląsku, który nada szczególną oprawę konferencjom o tematyce poświęconej OZE, poszanowaniu energii lub innowacjom.

Dodatkowo, dla Państwa wygody istnieje także możliwość skorzystania z usług współpracującej z nami Restauracji Belcanto oraz szerokiej powierzchni parkingowej.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni najbardziej wygórowane wymagania organizatorów oraz uczestników konferencji. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów dotyczących cennika oraz warunków najmu sal konferencyjnych w Katowicach.

Zapytaj o dofinansowanie! Regulamin świadczenia usług przez PNT EC (24.07.2017)

Osoba do kontaktu:

Ireneusz Kozioł
tel. +48 32 251 74 78  wew. 123
kom. +48 605 600 629
i.koziol@euro-centrum.com.pl

 

Duża sala konferencyjna
Sala multimedialna 3D
Sala cateringowa
Catering Belcanto
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.