ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Podsumowanie-projektu-Polskie-wsparcie-dla-transformacji-regionow-gorniczych-Ukrainy

Podsumowanie projektu Polskie wsparcie dla transformacji regionów górniczych Ukrainy

Podsumowanie projektu Polskie wsparcie dla transformacji regionów górniczych Ukrainy

Podzielenie się wiedzą o procesie transformacji regionów węglowych  to cel projektu, który w ostatnich latach prowadził Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych przy wsparciu  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, BankŚwiatowy oraz KomisjaEuropejska.

W trakcie organizowanych wizyt studyjnych kilkukrotnie mieliśmy przyjemność gościć delegacje interesariuszy z Ukrainy .
Podczas spotkań opowiadaliśmy o własnych doświadczeniach z przekształcenia terenu poprzemysłowego w park biznesu, ukierunkowany na innowacyjne technologie i poszanowanie energii w budynkach  .

Podkreślaliśmy także istotną rolę partnerstw i szerokiej współpracy na niełatwej drodze do osiągania celów transformacji energetycznej.
Zachęcamy do obejrzenia  materiału podsumowującego efekty projektu. 

https://youtu.be/ddUe4fQwMrk?feature=shared

 

 

Posumowanie projektu Polskie wsparcie dla transformacji regionów górniczych Ukrainy

Posumowanie projektu Polskie wsparcie dla transformacji regionów górniczych Ukrainy
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .