ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Oferta-Specjalna

Oferta Specjalna

Oferta specjalna!
Umeblowane biura o małym metrażu!

Z myślą o nowopowstałych firmach i małych przedsiębiorstwach przygotowaliśmy ofertę specjalną. Biura charakteryzują się wysokim standardem wykończenia wraz z dostępem do sieci światłowodowej. Posiadamy  pokoje o małym metrażu już od 20 m2.     

Biura są gotowe do pracy od zaraz, a przyszli lokatorzy nie muszą martwić się o ich umeblowanie. Wnętrza wyposażono w biurka, kontenerki, krzesła i szafy. Dodatkowo, na potrzeby najemców rozpoczynających karierę biznesową przygotowano nowe komputery stacjonarne z systemem Windows X i pakietem Office, a młodzi programiści zyskają dostęp do Microsoft Visual Studio.

Wszystkie oferowane biura mieszczą się w budynkach gwarantujących bezpieczeństwo energetyczne i zasilanie z dwóch niezależnych źródeł.

Dodatkowym atutem wynajmu biura jest możliwość nawiązania współpracy i dostęp do dynamicznego środowiska biznesowego, firm i instytucji ulokowanych pod adresem Ligocka 103!

Cena najmu: od 29 PLN/m2 + koszty eksploatacji 

Zapytaj o ofertę:

Monika Dudzińska
tel. +48 32 251 74 78  wew. 360
kom. +48 607 643 890
m.dudzinska@euro-centrum.com.pl

Elżbieta Kułach
tel. +48 251 74 78 wew. 114
kom. +48 607 643 709
e.kulach@euro-centrum.com.pl

Ireneusz Kozioł
tel. +48 251 74 78 wew. 123
kom. +48 605 600 629
i.koziol@euro-centrum.com.pl

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .