ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> O-ulgach-podatkowych-na-sniadaniu-biznesowym

O ulgach podatkowych na śniadaniu biznesowym

O ulgach podatkowych na śniadaniu biznesowym

14 listopada 2019 spotkaliśmy się w gronie lokatorów Parku na tradycyjnym śniadaniu biznesowym w Restauracji Belcanto. Tym razem obok okazji do nawiązywania nowych znajomości i porozmawiania o biznesowych planach, pojawiła się możliwość wysłuchania wykładu na temat ulg podatkowych przeznaczonych dla rozwijających się firm.

Szczegóły zagadnienia omówił dr Mateusz Korus, radca prawny, specjalista z zakresu prawa gospodarczego i międzynarodowego, partner KorusLegal - kancelarii prawnej mieszczącej się na terenie Parku Euro-Centrum.

W swoim wystąpieniu mecenas Korus przedstawił trzy rodzaje ulg podatkowych, przysługujących z tytułu: realizacji nowych inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, prowadzenia działalności B+R oraz 5% PIT/CIT dla dochodów z praw własności intelektualnej (np. patentów, wzorów przemysłowych). 

Wszystkim Parkowiczom, którzy nie mieli możliwości wzięcia udziału w spotkaniu, a planują rozwój działalności w najbliszej przszłości, polecamy zapoznanie się z poniższymi materiałami:

 

Śniadanie biznesowe 14.11.2019

Śniadanie biznesowe 14.11.2019
Śniadanie biznesowe 14.11.2019
Śniadanie biznesowe 14.11.2019
Śniadanie biznesowe 14.11.2019
Śniadanie biznesowe 14.11.2019
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .