ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Sniadanie-biznesowe-15.11.2017

Śniadanie biznesowe 15.11.2017

Śniadanie biznesowe 15.11.2017

Zapraszamy do udziału w śniadaniu biznesowym, które odbędzie się 15 listopada 2017 r. o godz. 8:00 w Restauracji Belcanto.
Gościem specjalnym listopadowego spotkania będzie:

Podczas spotkania, nasi goście z LSW Leśnodorski Ślusarek i Wspólnicy, omówią temat : 
„Drugie dno klauzuli umownych i regulaminowych – studium przypadków”.

W ramach tego zagadnienia poruszone zostaną kwestie związane z:

- ochroną informacji poufnych
- zabezpieczeniem praw pozyskanych na podstawie licencji
- prawidłowym nabyciem praw własności intelektualnej
- wymogami social mediów odnośnie organizacji akcji promocyjnych
- ochroną danych osobowych i RODO.

Mile widziani będą wszyscy zainteresowani nawiązaniem współpracy i zacieśnieniem relacji z firmami działającymi w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum. Będzie to okazja do bliższego poznania sąsiedzkich firm i wymiany kontaktów! 
Udział w śniadaniu należy potwierdzić do 13 listopada (poniedziałek)
e-mailem: k.witas@euro-centrum.com.pl lub telefonicznie (32) 251 74 78 (wew. 828)

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .