ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Sniadanie-Biznesowe-7.03.2018

Śniadanie Biznesowe 7.03.2018

Śniadanie Biznesowe 7.03.2018

7 marca 2018 o godz. 8:30 zapraszamy na śniadanie biznesowe 
z kwadransem o elektronicznym obiegu dokumentów. 

O cyfryzacji dostosowanej do potrzeb każdego przedsiębiorstwa 
opowiedzą przedstawiciele:


Nasi Partnerzy podzielą się doświadczeniami z tego, w jaki sposób małe przedsięwzięcia przyniosły duże oszczędności oraz co sprawia, że czują się innowacyjnymi firmami.

Przed spotkaniem zachęcamy do wypełnienia ankiety. Jej wyniki posłużą do celów statystycznych, a wylosowani na spotkaniu respondenci otrzymają 
nagrody za poświęcony czas.  

Fundatorem nagrody jest firma E-dokumenty, producent rozwiązania, 
z którego korzystają m.in.: ATI PIONIER, 3S, INDATA, HYPERVIEW, 
TOWARZYSTWO FINANSOWE SILESIA. 

Udział w śniadaniu należy potwierdzić do dnia 2 marca 2018 (piątek) mailem na adres: k.witas@euro-centrum.com.pl lub telefonicznie (32) 251 74 78 (wew. 828)

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .