ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > VI-Piknik-Nauki-i-Kultury-juz-wkrotce

VI Piknik Nauki i Kultury już wkrótce!

VI Piknik Nauki i Kultury już wkrótce!

8 czerwca 2018 r. Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum po raz szósty zorganizuje rodzinny Piknik Nauki i Kultury, pełen naukowych atrakcji podnoszących wiedzę na temat ekologii i energooszczędności oraz promujący społeczną odpowiedzialność i współpracę międzypokoleniową wśród mieszkańców naszego regionu. Będzie naukowo, będzie muzycznie
i rozrywkowo.  Do wspólnej zabawy zapraszamy młodszych i starszych. Wstęp wolny!

Hasłem przewodnim Pikniku, jak i poprzedzających go obrad Forum Nowej Gospodarki, będzie „Śląskie w drodze na Szczyt Klimatyczny COP24”. Poprzez prezentację ciekawych doświadczeń i eksperymentów, wydarzenie ma pomóc najmłodszym w zrozumieniu skomplikowanych teorii naukowych, otaczających zjawisk przyrodniczych a także pobudzić ich kreatywność oraz świadomość ekologiczną i społeczną. W ramach atrakcji piknikowych nie zabraknie pokazów naukowych z udziałem uczelni wyższych, szkół i organizacji ekologicznych, a także aktywności sportowych i dobrej rozrywki.

Szczególną wagę przykładamy w tym roku do przygotowania części kulturalno-artystycznej
i zorganizowania wyjątkowego koncertu dla dzieci, wspierającego akcję „Śląskie – dzieciom z Aleppo”. W trakcie koncertu na ręce ojców franciszkanów – koordynatorów akcji - zostanie przekazany czek z przeznaczeniem na pomoc w stworzeniu specjalistycznego ośrodka dziennego wsparcia dla dzieci – ofiar wojny w Aleppo. Gwiazdą dziecięcej publiczności będzie Kasia Klich z programem Bajkowa Drużyna. Zaś koncert finałowy nosi tytuł Niezapomniany Joe Cocker - śpiewa Jacek Kawalec. Wstęp wolny!

Oprócz wystawy i koncertów na uczestników Pikniku będzie czekać: grillowanie, zwiedzania obiektów Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum  oraz udział w szalonych zabawach, pokazach i eksperymentach.

Nadal można dołączyć do grona piknikowych wystawców i przygotować ciekawe, naukowo-ekologiczne atrakcje dla dzieci i młodzieży. Udział wystawcy nie jest związany z żadnymi odpłatnościami! Do dyspozycji oddajemy stoiska wystawiennicze z wyposażeniem i zasilaniem. Chętnych do udziału w wystawie zapraszamy do kontaktu z: Daniel Handy, d.handy@euro-centrum.com.pl , tel. +48 731 200 909.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .