ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > Smog-w-obiektywie-Katowiczan-konkurs

Smog w obiektywie Katowiczan – konkurs

Smog w obiektywie Katowiczan – konkurs

Weź aparat do ręki i pokaż, że nie zgadzasz się na smog. Podejmij wyzwanie, zrób zdjęcia, prześlij do organizatorów konkursu i przyjedź do Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum na uroczyste wręczenie nagród.


Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców miasta Katowice. Spośród nadesłanych prac o tematyce walki ze smogiem, jury wyłoni 5 laureatów, którym przyznane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac, w formacie nie mniejszym niż 10x15 cm, wykonanych w dowolnej technice.

Poznaj szczegółowe zasady konkursu

Prace należy przesyłać do dnia 28.02.2018 r. na adres mailowy lub do siedziby Stowarzyszenia BoMiasto. Rozstrzygnięcie Konkursu i ocena prac nastąpi do dnia 14.03.2018 r., zaś 15 marca w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum odbędzie się finał z uroczystym wręczeniem nagród.

Zapraszamy! Oczywiście z aparatem w dłoni :-)

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .