ikona
 • icons
 • icons
 • icons
 • spacer
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
 • icons
zapowiedzi

> > > Konkurs-plastyczny-dla-najmlodszych

Konkurs plastyczny dla najmłodszych

Konkurs plastyczny dla najmłodszych

Przedszkolaki i uczniaki - malujcie plakaty! Chwyćcie za pędzle, kredki, ołówki albo flamastry.  Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie pocztówkę lub plakat o czyste powietrze. Nagrody czekają.

Razem z Katowickim Alarmem Smogowym organizujemy konkurs plastyczny dla dzieci na najpiękniejszy plakat lub pocztówkę o czyste powietrze.

Konkurs organizowany jest w 3 kategoriach wiekowych:

 1. przedszkolaki (kategoria I „pocztówka o czyste powietrze”)
 2. uczniowie z klas I - III szkół podstawowych (kategoria II, plakat antysmogowy w Katowicach)
 3. uczniowie z klas IV – VIII szkół podstawowych ((kategoria III, plakat antysmogowy w Katowicach)

Prace mogą być wykonywane m.in. na zajęciach szkolnych, klubowych i świetlicowych w dowolnej technice plastycznej. Finał konkursu odbędzie się 15.03.2018 w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum, na który zaproszeni zostaną wszyscy uczestnicy.

Tu też odbędzie się wystawa najpiękniejszych prac. 

Regulamin i harmonogram konkursu znajdziecie tutaj.

 

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .