ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
zapowiedzi

> > > -Dotacje-dla-Firm---bezplatne-spotkanie-informacyjne-z-ekspertami-NCBR

Dotacje dla Firm - bezpłatne spotkanie informacyjne z ekspertami NCBR!

 Dotacje dla Firm - bezpłatne spotkanie informacyjne z ekspertami NCBR!

Szanowni Państwo,

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Łodzi i okolic na BEZPŁATNE spotkanie dla przedsiębiorców, podczas których dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY!


Spotkanie odbędzie się 20 czerwca 2018 w Katowicach, Euro-Centrum Park Naukowo-Technologiczny, ul. Ligocka 103

Liczymy, że udział w wydarzeniu pozwoli regionalnym firmom na zdobycie środków na dalszy rozwój swojej działalności.

Więcej o spotkaniu można dowiedzieć się na www.NCBRdlaFirm.pl

KONTAKT:

Judyta Krakowiak
Telefon:   +48 533 391 398
E-mail:     spotkania@ncbrdlafirm.pl

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .