ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
informacje

> > > W-Berlinie-Park-szkolil-klimatycznych-spikerow

W Berlinie Park szkolił klimatycznych spikerów

W Berlinie Park szkolił klimatycznych spikerów

Od 26 do 28 czerwca 2018 w Berlinie odbywało się szkolenie Climate Reality Project, fundacji założonej z inicjatywy b. amerykańskiego wiceprezydenta Ala Gore'a. Każdego roku spotkanie gromadzi setki aktywistów z całego świata, przedstawicieli różnych profesji i wieku, których łączy troska i chęć działania na rzecz ochrony klimatu.

Tym razem w projekcie wziął udział Patryk Białas, dyrektor Centrum Innowacji i Kompetencji Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum oraz aktywista miejski, który uczestniczył w akcji w ramach przygotowań do grudniowego szczytu klimatycznego COP24, jaki będzie miał miejsce w Katowicach.

Patryk poprowadził jeden z "klimatycznych" warsztatów o negatywnym wpływie niskiej emisji na zdrowie, dla której alternatywą może być koncentracja na poprawie efektywności energetycznej budynków i zastosowanie odnawialnych źródeł energii. Przez członków Fundacji został też nominowany liderem Climate Reality Project w Polsce, co w praktyce będzie oznaczało kolejne warsztaty, szkolenia i sesje tematyczne dla wszystkich, którzy chcą coś zrobić dla czystego powietrza w swoich lokalnych społecznościach. Już dziś mówimy im: do zobaczenia w Parku Naukowo-Technologicznym  Euro-Centrum.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .