ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> V-Forum-Gospodarcze-Powiatu-Otwockiego

V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego

V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego

W dniu 14 grudnia 2017 roku z udziałem Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum odbyło się V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego połączone z Galą Biznesu. Organizatorami wydarzenia były: Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie oraz Powiat Otwocki.

Wydarzenie miało na celu integrację świata nauki, biznesu, administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych.  W panelu dyskusyjnym pt. „Urząd dla biznesu - jak poprawić współpracę biznesu z urzędami publicznymi”, obok przedstawicieli administracji lokalnej, wziął udział Roman Trzaskalik, prezes Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum. Paneliści koncentrowali się na zagadnieniu użytecznej administracji publicznej.

Podczas Forum wyróżniono też najlepszych przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe w następujących kategoriach: Pracodawca Roku, Filantrop Roku, Firma Roku, Innowator Roku, Bizneswoman, Biznes Rodzinny, Aktywny NGO.

Źródło: wsge.edu.pl

V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego, 14.12.2017

V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego, 14.12.2017
V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego, 14.12.2017
V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego, 14.12.2017
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .