ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Nagroda-specjalna-za-projekt-3D-wspoltworzony-przez-Park

Nagroda specjalna za projekt 3D współtworzony przez Park

Nagroda specjalna za projekt 3D współtworzony przez Park

Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum od lat współpracuje z Instytutem Informatyki Politechniki Śląskiej, jednostkami medycznymi , m.in. Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Jastrzębiu, Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Rybniku oraz przedsiębiorstwami MSP Szkoły Komputerowej Impuls przy wspólnym projekcie przetwarzania zdjęć oraz druku 3D w medycynie. 

Zespół pod kierunkiem dr Stanisława Wideła z Politechniki Śląskiej opracował referat zatytułowany

Traumatic brain injury teleconsultation for hospital Accident & Emergency Department, który na tegorocznej edycji międzynarodowej konferencji Telemedicine and eHealth Conference, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo TeleMedycyny i e-Zdrowia w Warszawie otrzymał nagrodę specjalną

 

Do przygotowania i wdrożenia systemu na potrzeby telemedycyny, oprócz współpracy merytorycznej, została wykorzystana infrastruktura informatyczna DATA CENTRUM Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .