ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> E-warsztaty-Zaprogramuj-swoja-przyszlosc

E-warsztaty Zaprogramuj swoją przyszłość

E-warsztaty Zaprogramuj swoją przyszłość

[pod naszym patronatem]

Wspólnie z Akademią Programowania zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat do udziału w bezpłatnych kursach kodowania: „Zaprogramuj swoją przyszłość”. Zapisy ruszają 14 sierpnia 2020.

Warsztaty będą prowadzone przez zawodowych programistów w formie webinariów. To już druga edycja programu, ukierunkowanego na szerzenie programistycznej pasji, wyrównanie różnic w dostępie do specjalistycznej edukacji informatycznej, szczególnie w mniejszych miejscowościach oraz budowanie świadomości społecznej tego, jak ważne są umiejętności programistyczne dla młodych pokoleń, z czym jako park naukowo-technologiczny również się utożsamiamy.

Dla chętnych przygotowano pulę 1500 miejsc. Uczestnikiem zajęć można zostać jedynie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronach: ZAPROGRAMOWANI lub AKADEMIA PROGRAMOWANIA..Zainteresowani mają do wyboru naukę programowania w językach: C++, Java, Python, a także projektowanie aplikacji webowych i grafikę komputerową Roblox.

Akcji patronuje m.in. Stowarzyszenie Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych.

Zachęcamy do zapisów i życzymy owocnej nauki przez dobrą zabawę.

Informator Organizatora

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .