ikona
  • icons
  • icons
  • icons
  • spacer
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons
  • icons

> Anioly-klimatu-w-Parku

Anioły klimatu w Parku

Anioły klimatu w Parku

Troska o klimat to zadanie dla nas wszystkich, a dobre nawyki warto kształtować jak najwcześniej. Z drugiej strony, wrażliwość dzieci to cenna lekcja dla nas dorosłych. Dobrze uczyć się od siebie nawzajem. Taką refleksją dzielimy się po wizycie podopiecznych Domu Aniołów Stróżów z Katowic. 

Były rozmowy o OZE i o oszczędzaniu energii. Na spacer po Parku, pokaz bezemisyjnych budynków i urządzeń zasilanych energią z natury zabrał gości dr Stanisław Grygierczyk. Zainspirowani jego opowieściami młodzi ludzi wzięli udział w warsztatch na temat ochrony klimatu, przygotowanych i poprowadzonych przez Patryka Białasa.

Wspólnie zastanawiali się nad tym, jak każdy z nas może dbać o Ziemię i przyrodę. Swoje pomysły przelewali na barwne plakaty, a przy okazji opracowali zestaw podstawowych, ale celnych zasad zachowań i dobrych praktyk. "Nie marnuj zasobów, szanuj zieleń, nie pal śmieci oraz współpracuj i dbaj o nasze dobro wspólne, czyli naszą planetę" - zastosowanie się do tych rad nie wymaga wielkich poświęceń, za to przynosi wielkie korzyści.

Dziękujemy Aniołom Klimatu za ich odwiedziny i zaangażowanie.

 

Wizyta Domu Aniołów Stróżów

Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Wizyta Domu Aniołów Stróżów
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość
innowacyjna gospodarka
euro centrum
fundusz europejski
.box-1 { width:100%; height:10px; overflow:scroll; }

Spotkajmy się w miejscu, w którym łączymy naukę i biznes, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Adres

Skontaktuj się z nami

Wysyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z nawiązaniem przez właściciela strony www współpracy w obszarze innowacyjnych rozwiązań dla technologii energooszczędnych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, będzie Park Naukowo-Technologiczny „Euro-Centrum” Sp. z o.o z siedzibą w Katowicach, przy ul. Ligockiej 103; kod pocztowy: 40-568. Pozostałe nasze dane kontaktowe to: tel. 32 205 00 92; kontakt@euro-centrum.com.pl. Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: j.krzystek@euro-centrum.com.pl. w każdej sprawie dotyczącej danych osobowych. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania informacji o naszej ofercie, odpowiedzi na skierowane do nas pytania oraz nawiązania współpracy, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w klauzuli informacyjnej, której treść dostępna jest tutaj .